Něco málo o čtyřnohém ansámblu

Kočkafé Schrödinger je aktuálně domovem tří nalezenců, kteří byli vybráni zkušenou rukou paní Tomalové z útulku Kočky SOS Hodonín. Tento se stejně jako mnohé další soustředí primárně na to, aby kočička našla domov adekvátní svým potřebám a své povaze. Všichni kočkoči jsou tak spokojení uvnitř a ve společnosti dalších koček a lidí. Každá kočka je unikátní charakter, proto jsme moc rádi, že se s těmi našimi chcete blíže seznámit.

 
DSC_0077.JPG

Oldřich

*04/19

Kavárenský Goliáš je paradoxně největší trdlo a strašpytel. Je velmi hravý, i když je tak trochu cíťa a občas si přijde postěžovat, že mu někdo vyprášil kožich. S příchodem benjamínků Kiry a Zacharyho trochu nabyl sebevědomí, ale stále je bázlivý a velmi ho stresují rozjívené děti. Když se Oldříšek běží schovat, znamená to, že je třeba trochu ubrat :) Jeho náklonnost si ale získáte jakoukoli hračkou.

Kira%20(2)_edited.jpg

Kira

*09/19

Neohrožená průzkumnice a lovkyně v jednom. Za první měsíc jsme byli pouze dvakrát svědky toho, že by si Kira zdřímla. Pořád má co na práci, je neuvěřitelně mrštná a málokdy odmítne hru. Pokud mají pánové strniště nebo kratší plnovous, Kira jim nejspíš přijde dát „kočičí pusu“. Zbožnuje zmuchlané účtenky, které zpravidla končí po divokém lovu pod klavírem.

17862050971927255_edited.jpg

Zachary

*09/19

Hravý kocourek s obrovským apetitem. Pokud na Vás při jídle bude zírat, jako by týden nejedl, nevěřte mu to! Většinou spráskne maso i svojí sestře Kiře a u misky s granulemi ho uvidíte co chvilku. Rád tahá perlonová lanka spoza obrazů. Podle našeho názoru je krásnější každým dnem :)

stoly Míša.JPG

Míša

*05/17

nejnovější člen party, naše malé hádě. POZOR, MÍŠA JE HLUCHÝ! Neslyší opravdu nic, proto je třeba dbát zvýšené opatrnosti (více o zacházení s hluchou kočkou níže). Jak je Míša malý, o to větší je mazel. Nikdy neodmítne pohlazení, vždycky má náladu. Při chování si Vám vyleze až na rameno a otírá se hlavičkou. Občas trochu kašle kvůli astmatu, při hře musí odpočívat, moc ho tedy nepřepínejte :)

Závěrem bychom Vás chtěli poprosit o dodržování pravidel, která se dočtete v menu. Nejdůležitější je udržet kočkoče zdravé a spokojené, proto buďte, prosím, ohledupní hlavně k nim. Focení nám v nejmenším nevadí, prosíme však bez blesku a s ohledem na ostatní hosty.