top of page
1667928085714.jpg

Útulná retro kočičí kavárna v centru Brna

Provoz kavárny byl zahájen k 1. říjnu 2019 na původní adrese Koliště 55 v úzké návaznosti na kočičí kavárnu Envi Café, která se třemi a půl roky existence byla nejstarší fungující kočičí kavárnou v Brně. Kočkafé Schrödinger přejalo koncept a z velké části i menu, proto si dovolujeme se i nadále hrdě hlásit k tradici nejstarší kočičí kavárny ve městě, která funguje téměř nepřetržitě od roku 2015.
V roce 2021 se součástí Kočkafé stala také Galerie Felidae, vedená taktovkou Romany Štryncl. Kromě stálé výstavy Felidae pořádáme hostující prodejní výstavy nejen s kočičí tematikou, od více či méně známých umělců.

V létě 2022 se Kočkafé přemístilo do nádherných prostor na Dominikánském náměstí 5. Bývalý domov vyhlášeného klubu Livingstone dodnes rezonuje v povědomí Brňanů, i když jsou prostory po rekonstrukci téměř k nepoznání. Tímto se kromě výše zmíněného prvenství můžeme pyšnit také tím, že jsme největší kočičí kavárna v Evropě.

 

Kočkafé má své stabilní rezidenty, nejedná se tedy o umisťovací kavárnu. Je však možné se u nás informovat na možnosti podpory nejen jihomoravských útulků a rádi Vám pomůžeme s kontakty.

Kočkafé Schrödinger snoubí retro s domáckým a útulným prostředím. Díky široké nabídce přímo v kavárně vyráběných produktů (zákusky, zmrzlina, základy do limonád) si můžeme dovolit udržet náš standard s příznivou cenou. K tomuto nám velmi pomáhá i Vaše zpětná vazba, proto budeme rádi za jakýkoli podnět.


Jelikož jsou v kavárně živá zvířata, je třeba zde dodržovat určitá pravidla, obzvláště pak pokud k nám zavítáte s dětmi. S pravidly se kromě záložky na těchto stránkách můžete seznámit i přímo v kavárně.

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

DSC_0954.JPG

Otevírací doba

Po               9 - 21

Út               9 - 21
St               9 - 21
Čt               9 - 21
Pá              9 - 22
So             10 - 22
Ne             10 - 21


Změny otevírací doby jsou vyhrazeny. Pro možnosti rezervace mimo otevírací dobu nás, prosím, kontaktujte.

Kontakt

Dominikánské náměstí 187/5
Brno 60200

602940031

  • Google Places
  • Facebook
  • Instagram
Hanička dělá kotě
bottom of page